TEKLİFLER

THALASSA’DA DÜĞÜNLER

THALASSA’DA DÜĞÜNLER

HAYAL GİBİ BİR YERDE HAYAL GİBİ BİR DÜĞÜN

Çarpıcı bir konum ve çeşitli hizmetler sunan bir yer, çiftlerin hayallerinde ki düğün için mükemmel bir yer olarak Thalassa Beach Resort & Spa’yı seçmelerine şaşmamalı

THALASSA PLAJ BÖLGESİ Rahatlama ve maceranın sizi beklediği Thalassa Beach Resort & Spa’nın plaj alanına hoş geldiniz! Güzel plajımız güneşlenmek, deniz melteminin tadını çıkarmak ve çeşitli su aktivitelerine katılmak için mükemmel bir yerdir.

Konforlu plaj kabinlerimiz ile Akdeniz’in muhteşem manzarasının keyfini çıkarırken şıklık ve konfor içinde dinlenebilirsiniz. Biraz daha macera arıyorsanız, plaj alanımız aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli su aktiviteleri sunmaktadır. Antrenman yapmak için denize kayıkla veya paddleboard ile çıkın ya da Akdeniz’in büyüleyici su altı dünyasını keşfetmek için şnorkelli yüzmeye gidin.

Sadece dinlenmek isteyenler için, plaj alanımızda arkanıza yaslanıp dinlenebileceğiniz rahat hamaklarımız bulunmaktadır. Endişelerinizin erimesine izin verirken dalgaların sesini dinleyin ve hafif deniz meltemi hissedin.

Thalassa Beach Resort & Spa’da, plajın herhangi bir tatilin kalbi ve ruhu olduğuna inanıyoruz. Konaklamanız boyunca sizi eğlendirmek ve rahatlatmak için tasarlanmış çeşitli olanaklar ve aktivitelerle, kıyıda geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmamıza izin verin.

ŞİMDİ REZERVASYON YAP

VEYA BİZE MESAJ GÖNDERİN