TEKLİFLER

THALASSA PLAJ ALANI

THALASSA PLAJ ALANI

Rahatlama ve maceranın sizi beklediği Thalassa Beach Resort & Spa’nın plajına hoş geldiniz! Güzel plajımız güneşlenmek, deniz melteminin tadını çıkarmak ve çeşitli su aktivitelerine katılmak için mükemmel bir yerdir.

Konforlu plaj kabinlerimiz ile Akdeniz’in muhteşem manzarasının keyfini çıkarırken, şıklık ve konfor içinde dinlenebilirsiniz. Biraz daha macera arıyorsanız, plajımız, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli su aktiviteleri sunmaktadır. Antrenman yapmak için denize kayıkla veya paddleboard ile çıkın ya da Akdeniz’in büyüleyici su altı dünyasını keşfetmek için şnorkelle yüzmeye gidin.

Sadece dinlenmek isteyenler için, plaj alanımızda arkanıza yaslanıp dinlenebileceğiniz rahat hamaklarımız bulunmaktadır. Endişelerinizin bitmesine izin verirken, dalgaların sesini dinleyin ve hafif deniz meltemini hissedin.

Thalassa Beach Resort & Spa’da, plajın, herhangi bir tatilin kalbi ve ruhu olduğuna inanıyoruz. Konaklamanız boyunca, sizi eğlendirmek ve rahatlatmak için tasarlanmış çeşitli olanaklar ve aktivitelerle, kıyıda geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmamıza izin verin.