TEKLİFLER

THALASSA ÇOCUK KULÜBÜ

THALASSA ÇOCUK KULÜBÜ

THALASSA ÇOCUK KULÜBÜNE HOŞGELDİNİZ

Eğlence ve öğrenmenin el ele geldiği yer! Çocuk kulübümüz, Thalassa Beach Resort & Spa’da kaldığınız süre boyunca küçüklerinizin keşfetmesi, oynaması ve yeni arkadaşlar edinmesi için mükemmel bir yerdir.

Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz, her yaştan çocuk için güvenli ve ilgi çekici bir ortam sağlamaya kendini adamıştır. Sanat ve el sanatları, oyunlar, spor ve çok daha fazlasını içeren bir dizi eğlenceli ve eğitici aktivite sunuyoruz. Amacımız, çocukların eğlenirken öğrenip, büyüyebilecekleri sıcak ve besleyici bir alan yaratmaktır.

Tesislerimiz, çocuklar düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır ve .ocuklarınızı saatlerce eğlendirmek için çeşitli oyuncaklar, oyunlar ve ekipmanlar içerir. Kapalı oyun alanımızdan açık hava oyun alanımıza kadar, her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır.

Thalassa Kids Club olarak her çocuğun eğlenceli ve unutulmaz bir tatil geçirmeyi hak ettiğine inanıyoruz. Çocuklarınıza asla unutamayacakları bir deneyim yaşatırken, aile tatilinizi en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olmamıza izin verin!

Çalışma saatleri; 10:00 – 08:00 pm Pazartesi – Pazar